Boek nu uw vakantie naar Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland in de regio Rode Zee en geniet van en heerlijke vakantie in Egypte.
Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland – Sunweb
€778.00
Product description
Heerlijk op vakantie naar Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland met Sunwb voor een scherpe prijs naar Hurghada. Een heerlijke vakantie van maar liefst 8 dagen naar Egypte en geniet van je welverdiende vakantie. Spectaculair aquapark!. De stad Hurghada is een aanrader voor een onvergetelijke vakantie naar Egypte en met de Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland boekt u een accommodatie op basis van All inclusive.
Omschrijving Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland:
“Hakuna matata” is het motto dat perfect past bij het spectaculaire familiehotel Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland. Het betekent geen zorgen. En met zoveel leuke faciliteiten, eenspectaculair aquapark, een aantrekkelijke prijs én een uitgebreid all inclusive programma, is er dan ook niets waar jij je druk om hoeft te maken. Je kan dus volop genieten in dit hotel van de zon, het eten en een fijne tijd met elkaar. Het paradepaardje van Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland, zijn de twee grandioze zwemparadijzen in zowel Jungle als Neverland resort, beide met meer dan 40 (!) waterglijbanen en wateractiviteiten.Hier kun de hele dag racen tegen elkaar en je adrenaline laten gieren in de Kamikaze-glijbaan en de spectaculaire ‘Tube Free Fall’. Liever de hele dag niets doen? Op het privéstrand kun je ongestoordop een ligbedje wegdromen en afkoelen in de Rode Zee. Het animatieteam zorgt iedere dag voor leuke activiteiten zoals waterpolo, volleybal en dansles. Je zult je hier geen enkel moment hoeven te vervelen!Je portemonnee kun je praktisch thuislaten. In het hotel zijn maaltijden en snacks inbegrepen bij je verblijf en altijd binnen handbereik; zelfs op het strand. Ook leuk: er is een ijssalonen in de9 verschillende restaurants, kun je een reisje maken om de wereld. Bij ‘Alfredo’ vind je Italiaanse specialiteiten en bij ‘L’Asiatique’, de Aziatische keuken. Het buffetrestaurant heeft iedere avond een ander thema qua eten. Overnachten doe je hier in bungalows of mega grote familiekamers, die verspreid liggen over het terrein en voorzien zijn van een minibar en een televisie met Nederlandstalige zenders.Al jaren is Pickalbatros Jungle Aqua Park by Neverland razend populair bij jong en oud en keren ieder jaar vele gasten weer terug. Op het resort vind je alles wat je nodig hebt en even verderop ligt het internationale winkelcentrum van Hurghada. Zin in een avondje uit? Met een verblijf in dit hotel heb je eenmalig toegang tot een spectaculaire show voor een onvergetelijke ervaring vol entertainment.Alsof het al niet genoeg is, hebben ze ook het Neverland gedeelte aangebouwd met nog meer restaurants, grote familiekamers, glijbanen en zwembaden. Je kunt van beide gedeeltes gebruikmaken, ongeacht het kamertype wat je hebt geboekt.
Additional information
Land | |
---|---|
Regio | |
Plaats | |
Naam accommodatie | |
Klantwaardering |