Boek nu uw vakantie naar Combinatiereis Luxor – Hurghada in de regio Rode Zee en geniet van en heerlijke vakantie in Egypte.
Combinatiereis Luxor – Hurghada – Sunweb
€846.00
Product description
Heerlijk op vakantie naar Combinatiereis Luxor – Hurghada met Sunwb voor een scherpe prijs naar Combinatiereis Egypte. Een heerlijke vakantie van maar liefst 8 dagen naar Egypte en geniet van je welverdiende vakantie. Ontdek de schatten van de Nijl. De stad Combinatiereis Egypte is een aanrader voor een onvergetelijke vakantie naar Egypte en met de Combinatiereis Luxor – Hurghada boekt u een accommodatie op basis van Volpension.
Omschrijving Combinatiereis Luxor – Hurghada:
Klinkt het voor jou als muziek in de oren om cultuur te snuiven en tegelijkertijd te ontspannen onder het Egyptische zonnetje? Dan is deze 8-daagse combinatiereis Luxor en Hurghada voor jou weggelegd! Je komt hier langs de beroemde highlights uit de eeuwenoude geschiedenis en ontdekt het ware Egypte. Laat je betoveren en vertrek met een koffer vol mooie verhalen weer naar huis. Dag 1 (zaterdag): aankomst in HurghadaNa een vlucht van ongeveer 5 uur, kom je aan op de luchthaven van Hurghada. Vanuit daar word je met een transfer naar Hurghada gebracht waar je dineert en overnacht.Dag 2 (zondag): vrije tijd in HurghadaJe kunt je dag helemaal zelf indelen. Dompel jezelf onder in bijvoorbeeld de Egyptische cultuur en ontdek de levendige bazaar waar je verschillende winkeltjes, specerijen en eetgelegenheden gaat tegenkomen. Diner en overnachting in Hurghada.Dag 3 (maandag): LuxorNa het ontbijt in het hotel vertrek je naar het bijzondere Luxor. Hier breng je een bezoek aan de indrukwekkende Karnak tempel en Luxor tempel. Na het bezoek aan de tempels word je naar je hotel in Luxor gebracht, waar ook het diner plaatsvindt. ’s Avonds heb je de keuze om weer de Karnak tempel te bewonderen, maar dan met geluid- en lichtshow (deze excursie is optioneel en niet inbegrepen in het excursiepakket).Dag 4 (dinsdag): Luxor (gedeeltelijk optioneel)Op deze dag vertrek je vroeg in de ochtend voor de Ballonvaart excursie (deze excursie is optioneel en niet inbegrepen in het excursiepakket). Na deze excursie staat er op de planning om de West bank Vallei der Koningen, Hatsheput-tempel en Kolossen van Memnon te bezoeken. Hierna keer je terug naar het hotel waar je weer even kunt opladen. Je hebt daarna de keuze om een City tour te doen (dit is ook optioneel en niet inbegrepen in het excursiepakket). Vervolgens sluit je de dag af met wederom een overnachting in Luxor.Dag 5 (woensdag): Luxor naar HurghadaJe vertrekt na het ontbijt weer richting Hurghada, waar je weer overnacht.Dag 6 en dag 7 (donderdag & vrijdag): HurghadaDeze dagen mag je zelf indelen. Geniet bijvoorbeeld vanaf het strand van het Egyptische zonnetje en kom even helemaal tot rust. Vergeet dan vooral niet de onderwaterwereld te ontdekken, want die is werkelijk waar prachtig!Dag 8 (zaterdag): terug naar NederlandDe laatste dag is aangebroken. Je vertrekt met de bus naar de luchthaven van Hurghada. Vanaf hier vlieg je weer terug naar Nederland. Toch liever wat langer blijven? Dat kan! Je kunt je reis verlengen met een verblijf in een hotel naar keuze. Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.
Additional information
Land | |
---|---|
Regio | |
Plaats | |
Naam accommodatie | |
Klantwaardering |